Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia po urazach

Centrum Rehabilitacji Gawłowska - to miejsce w którym można skorzystać ze skutecznej, kompleksowej i fachowej fizjoterapii oraz rehabilitacji. Zdarza się że rehabilitacja niesie ze sobą wiele wyzwań i nie jest łatwym zadaniem dla pacjenta, wtedy kluczowe znaczenie ma doświadczona kadra, odpowiedni dobór zabiegów i ćwiczeń, a także szybkość i skuteczność planowanej terapii. Wszystkie oferowane w Centrum zabiegi są wykonywane z użyciem nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod, dzięki czemu proces zdrowienia przebiega szybciej i sprawniej.

fizjoterapia wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Wśród oferowanych zabiegów znajduje się krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa Limfasttm, laser wysokoenergetyczny, a także suche igłowanie, fala uderzeniowa, szeroko rozumiana fizjoterapia oraz terapia manualna.. Terapia manualna FDM T, a także terapia manualne McKenzie oraz masaż rehabilitacyjny są jednymi z cieszących się dużą popularnością zabiegów. Terapia PST to nowoczesne podejście do użyciu pola elekromagnetycznego do przesyłania sygnałów, mających na celu działanie pobudzające naturalne zdolności do regeneracji tkanek i chrząstek, powstałych w skutek urazów i zmian chorobowych.

fizjoterapia wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na terapie i rehabilitację pleców Centrum Gawłowska oferuje skuteczne metody leczenia bólu kręgosłupa. Musza one być dobierane zawsze pod kątem potrzeb, możliwości i stanu pacjenta, aby przyniosły oczekiwaną ulgę w bólu i zmniejszyły dyskomfort. Szczególnie jeżeli problemy są spowodowane różnego typu wypadkami lub urazami.

fizjoterapia wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.3

Ponadto można skorzystać z rehabilitacji barku, kolana, kostki, stawu łokciowego, kolanowego, a także rehabilitacji dedykowanej sportowcom, którzy są szczególnie narażeni na różnego typu kontuzje i nadwyrężenia. W ofercie znajdują się także zabiegi INDIBA Beauty, obejmujące zatoki, uda, pośladki, twarz, piersi, brzuch, dekolt i inne partie ciała. Sporą część zabiegów można kupić w korzystnych cenowo pakietach zabiegów, bądź pojedynczo. Warto pamiętać, że niektóre z nich należy wykonać wielokrotnie aby uzyskać najlepsze efekty.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8981153108
Regon
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław
  • Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia po urazach
  • Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia po urazach
  • Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia po urazach