Dermatolog w klinice Soft Skin Wrocław

Klinika dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin to profesjonalizm w każdym calu. To niezwykłe miejsce zostało stworzone przed doktor nauk medycznych Elżbietę Wojtowicz-Prus. Oferta kliniki skierowana jest do dzieci i dorosłych cierpiących na schorzenia dermatologiczne, a także dla osób chcących skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. W Soft Skin pracują doświadczeni specjaliści z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, a wśród nich możemy wyróżnić kosmetologów, chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej.

Dermatolog Wrocław

Zabiegi dermatologiczne w Soft Skin Wrocław fot.1

Ponadto innowacyjna klinika oferuje terapie psychologiczne i dietetyczne. Soft Skin korzysta z najnowszych technologii, aby móc skutecznie pomagać pacjentom. Działania specjalistów są kompleksowe - zaczynając od trafnej diagnozy a kończąc na skutecznym leczeniu. Specjalizacje klinki obejmują: wenerologię, dermatoskopię, dermatochirurgię, medycynę estetyczną, dermatologię ogólną i dermatologię dziecięcą. Soft Skin to miejsce, które na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta i jego komfort.

Dermatolog Wrocław

Zabiegi dermatologiczne w Soft Skin Wrocław fot.2

Założycielka Soft Skin specjalizuje się w głównej mierze w leczeniu trądziku młodzieńczego. Klinika zajmuje się również diagnozowaniem i usuwaniem nowotworów skóry, w tym włókniaków i nowotworów złośliwych. Pacjenci z grzybicą mogą otrzymać efektywną pomoc, a to za sprawą prekursorskiego lasera. Specjaliści obejmą pomocą także tych pacjentów, którzy borykają się z uciążliwym wypadaniem włosów. Dermatolodzy z Soft Skin zaopiekują się każdą osobą potrzebującą pomocy lekarskiej. Najczęściej pacjenci zgłaszają się z reakcjami alergicznymi i bakteryjnymi skóry.

Dermatolog Wrocław

Zabiegi dermatologiczne w Soft Skin Wrocław fot.3

Zawsze dopasowywane są indywidualne metody leczenia, które są odpowiedzią na potrzeby danego pacjenta. Szczególną opieką w klinice otoczeni są najmłodsi pacjenci. Bardzo często narażeni są oni na wszelkie problemy skórne. Ich skóra jest jednak nadzwyczaj wrażliwa, dlatego tak ważne jest umiejętne i profesjonalne metod leczenia. Specjaliści z Soft Skin zadbają o każdy szczegół i zrobią wszystko, aby pomóc każdemu pacjentowi który potrzebuje stosownej pomocy lekarskiej.

Soft Skin Dermaclinic

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
7532154115
Regon
021847160
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
  • Dermatolog w klinice Soft Skin Wrocław
  • Dermatolog w klinice Soft Skin Wrocław
  • Dermatolog w klinice Soft Skin Wrocław