Skup aut Wrocław – firma AutoGTA

Skup aut Wrocław

Auto GTA to profesjonalny skup aut, który działa na terenie Polski od wielu lat, oferując klientom najkorzystniejsze ceny za sprzedawane pojazdy. Firmę cechują fachowe oraz indywidualne podejście, do każdej transakcji, darmowa wycena, rzetelne załatwienie wszelkich niezbędnych formalności oraz atrakcyjne warunki płatności.

Przedsiębiorstwo skupuje samochody powypadkowe, uszkodzone, wadliwe, zniszczone, ale także te w bardzo dobrym stanie i zabytkowe. Oddzielna wycena na każdy rodzaj auta, czy to osobowe, dostawcze, czy też ciężarowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, firma nabywa także przyczepy i samochody bez pełnej dokumentacji, takie jak kara pojazdu czy dowód rejestracyjny.

Przedstawiciele Auto GTA, działają na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Skontaktuj się już dziś z biurem obsługi klienta i zamów wycenę online. Fachowa i doświadczona obsługa, niezbędna wiedza, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Satysfakcja z przeprowadzonej transakcji zapewniona.

Skup Aut AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
  • Skup aut Wrocław – firma AutoGTA